ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32136

21
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47731473

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2843

· Dün

8000


Yayın tarihi: 21.08.2017 Saat: 04:54


GüncelYÖRÜK YAZARA YÖRÜK GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ

1. Serinhisar Gençlik ve Kültür Festivalinde #Denizli bir ilki yaşadı. Denizlili Yazar Bakican EVKARALI ve Eda Urhan Denizli Yörükleri Derneği Çadırında kitaplarını okurlarına imzaladı. Serinhisar halkının yoğun ilgisinin yanında Hacıkurtlar Yörükleri gençleri kendi imkanlarıyla memleketin yazarlarını sahiplendiği o göstermek adına destekleriyle yörüklerimizin kalbi sevgisini ortaya koydu.Bu yoğun ilgi karşısında duygulanan yazarlarımızdan Baki EVKARALI "Yörük kardeşlerimin geçmişine sahip çıkması, tarihe Dokunmak bilinciyle yol alması ve okumaya, gelişmeye verdiği değeri burada da göstermesi gelecek nesillere ışık tutacaktır. Bu memleketi üreten ve memleketini böyle derinlemesine seven, sahiplenen gençler güzelleştirecek ve değiştirecektir."dedi.

 

Eda Urhan "İlk kez geldiği Serinhisarın misafir perverligini gördüğünü, çok memnun kaldığını ve teşekkür ettiğinin altını çizerken, Denizli Yörükleri Derneği Baskanımıza verdiği değerden dolayı ve sevgisiyle sanatı kucaklayan, geniş görüşlü vizyonuyla sanatı ve sanatçıyı böylesine güzel bir tavırla sahip çıktığı için teşekkür ederim"dedi

" #Serinhisar bizi çoook güzel ağırladı. Bu ağırlamada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Denizli Yörükleri Başkanı Değerli Yaşar Celal Ceylan Bey'e sanata ve sanatçıya Yörüklerin sevgisini gösterip destek çıktığı için sonsuz teşekkür ederiz."diyen yazarlar gençlerle okurlarıyla çadırda sohbet Edip,şiir yazan gençler şiirlerini göstererek istişare etme fırsatı buldu.

 

21.08.2017    


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.