ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32136

21
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47731474

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2844

· Dün

8000


Yayın tarihi: 22.07.2017 Saat: 04:45
DARIVERENLİLER DE DERNEKLEŞİP BİRLİĞE DAHİL OLDU

Güncel

Denizli’ de yaşayan Darıveren’ liler birlik ve beraberlik sağlamak amacı ile DARIVERENLİLER YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİNİ kurdular.

 

 Derneğin dün  yapılan tanıtım toplantısında Başkan Recep KIRGIL amaçlarının, geçmişi  eski  tarihlere dayanan beldemizin birlik ve beraberliğini sağlayarak yeni neslin tarihine sahip çıkmasını sağlamak olduğunu belirtti.

Ayrıca Domates diyarı olarak da bilinen Darıveren Beldesinin hakettiği yerde olmadığını,  tanıtım ve festivallerle istenilen değere çıkartılacağını da  dile getirdi.

Toplantıya  katılan Darıverenliler de; bu oluşumun yıllardır beklendiğini, Darıveren ‘ inde böyle bir derneğe ihtiyacı olduğunu söyleyerek  dernek kurulumunda emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

 

Toplantıya Acıpayam Dernekler Birliği 2. Başkanı Ramazan Kanlık ve Acıpayam Dernekler birliği genel sekreteri Güner Ersoy’da katılarak birer konuşma yaptılar.

Birlik ve beraberliğin öneminin vurgulandığı konuşmalarda Acıpayam Dernekler Birliğinin Darıverenliler derneği ile gücüne güç kattığı vurgusu yapılarak dernekçilik hakkında tavsiyeler paylaşıldı.
  


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.