ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32136

21
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47731476

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2846

· Dün

8000


Yayın tarihi: 12.07.2017 Saat: 04:24
DESKİ'YE GÖRE 88 YAŞINDAKİ ABONENİN SUÇU SU TASARRUFUYMUŞ !

İbret


Acıpayam'a bağlı Kelekçi kasabasında kanalizasyon kokusu ve mazgalın açık bırakılmasını Deski'ye bildiren vatandaşa Deski öyle bir cevap yazdı ki vatandaş ne diyeceğini şaşırdı.

Çünkü Kanalizasyon mazgalından gelen kokudan rahatsız olan astım hastası 88 ve 77 yaşlarındaki karı kocanın oğulları Mustafa ÜNAL, deski@deski.gov.tr'ye şikayet epostası attı. Hafta sonu Kelekçi'ye Anne babasına ziyarete giden Mustafa Ünal sorunun çözülmediğini görünce kendi imkanları ile mazgalı tamir etti önlem aldı. Ayrıca köye geldiğinde başka bir su arızasını Deski'ye bildirmek için 185'i aradı ancak 185 su arıza hattı tam bir saat bekletti ve bunu videoya kaydedip, kendi tammir ettiği mazgal videosuyla beraber sosyal medyada yayınladı.
İşte ne olduysa bundan sonra oldu deski geçen haftaki şikayete evlere şenlik bir cevap yazdı. Vatandaşın paylaştığı yazı şöyle.

   

DESKİ VATANDAŞLA DALGA GEÇİYOR ! ŞİKAYETE YAZILAN CEVABI OKUYUNCA KULAKLARINIZA İNANAMAYACAKSINIZ !

DESKİ'YE GEÇEN HAFTA İNTERNET ÜZERİNDEN ŞİKAYETİMİ BİLDİRMİŞTİM. GELEN OLMAYINCA HAFTA SONU KENDİM KEKEKÇİYE GİDİP TAMİR EDİP VİDEOSUNU PAYLAŞMIŞTIM. YAŞLI VE ASTIM HASTASI ANAM BABAMIN KOKUDAN RAHATSIZ OLDUKLARI İÇİN PENCERE AÇAMADIKLARINI BİLDİRMİŞTİM. 
BUGÜN DESKİDEN İBRETLİK BİR CEVAP GELDİ VE AĞZIM BİR KARIŞ HAVADA KALDI.
OKUYUN ŞAŞIRIN.

 

AYRICA SU ARIZA NUMARASI OLAN 185i aradım ama tam 1 saat beni telefonda beklettiler ve arıza kaydını almadılar. Bu görüşmenin son dakkalarının videosu mevcuttur. Aşağıdaki bağlantıdan videoları bulabilirsiniz. Deskide bu şikayetler münferit değildir bu kurum yeni bir yapılanmaya gitmelidir, hizmet için gerekirse yetki devri yapılmalıdır. En başta bu kurumun yönetim kadrosu değişmelidir. Bu kurum şu anki durumu ile seçilmiş yerel yönetimlerin imajını da altüst etmiştir. Gereğini rica ederim.

https://www.facebook.com/mmemleketkokusu/posts/1515956948463142

D
ESKİ'NİN ŞİKAYETE VERDİĞİ CEVAP

Sayın MUSTAFA ÜNAL
Cevap Açıklaması : 
Bahse konu olan talebin iz ekiplerimizce en kısa sürede değerlendirilecektir.. Fakat gerekli işlem yapıldıktan sonra muayene bacası ve/veya parsel bacası kapaklarında bulunan havalandırma deliklerinden koku problemi için kurumumuzca yapılabilecek bir işlem bulunmamaktadır. Yapılması gereken kullanım yapan abonenin haftada bir günde olsa bol su dökmesidir. Ancak 88 ve 77 yaşındaki abonelerimizin suyu tasarruflu kullanacaklarından dolayı bu su dökme işlemini ne derece yapacakları aşikardır. Yağmur suyu ile ilgili talebiniz de Planlama Yatırım ve İnş. Dairesi Başkanlığına projelendirmek üzere bilgi verilecektir.

Mahalle : KELEKÇİ / (Acıpayam) ¿2901 
Basvuru Kodu : 1419
Saygılarımızla... 

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.