ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32136

21
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47731477

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2847

· Dün

8000


Yayın tarihi: 23.06.2017 Saat: 05:47
YOK BÖYLE GÖNÜL BİRLİKTELİĞİ -ADB YÖNETİMİ İFTARDA BULUŞTU

Güncel

 

YOK BÖYLE GÖNÜL BİRLİKTELİĞİ

 

Oniki Acıpayam Derneğinin bir araya gelmesiyele geçtiğimiz yıl kurulan Acıpayam Dernekler birliği yönetimi hem iftarda toplandılar hem de Acıpayam’ın sorunları ile alakalı birliğin yol haritasını ve bayramdan sonraki çalışmaları değerlendirdiler.

 

Değişik mesleklerde Acıpayam’a gönül veren gönül dostları çok samimi bir ortamda iftarlarını Bağbaşında Çağlar pide’de açtıktan sonra, aile toplantısı tadında ama “Bir sevdadır Acıpayam” sloganlarına uygun çok büyük bir gönül ailesi olduklarını gösterdiler.

 

 Yemeğe Acıpayam Dernekler Birliği başkanı Prof. Dr. Turgut TOK, birlik başkan yardımcısı Ramazan KANLIK, Genel sekreter Güner Ersoy, Genel sekreter yardımcısı Doç. Dr. Devrim Alkaya, başta olmak üzere, Birlik koordinatörü Sabit Kızılhan, Basın yayından sorumlu başkan yardımcısı Mustafa Ünal, Medyadan sorumlu başkan yardımcısı Mustafa Dağ, Muhasebeden sorumlu Başkan yardımcısı Ramazan Afşar, Mahallelerden sorumlu başkan yardımcısı Turan Güngör, Gençlik yapılanmasından sorumlu başkan yardımcısı Ferdi Yıldırım, Türbe ve tekkelerden sorumlu başkan yardımcısı Hüseyin Okcan, Dernekler birliği baş danışmanı Mehmet Ali Turhan, Dernekler birliği danışmanı Paü Öğr. Gör. Tolga Bakırtaş ve aileleri katıldılar.

 

İLK GÜNDEM KAZIKBELİ SAVAŞI ZAFER YÜRÜYÜŞÜ GÜZERGAHI BELİRLENECEK   

Yemekten sonra yapılan sohbet toplantısında Ramazan bayramından sonra ilk iş olarak Kazıkbeli savaşının geçtiği topraklarda daha önce planlaması yapılan, isteyen herkesin katılabileceği  “Kazıkbeli savaşı zafer yürüyüşü” güzergahının keşfi için bir çalışma gezisi düzenleme kararı alındı.

 

KAZIKBELİ’NE ZAFER ANITI

 

Dernekler birliği başkanı Prof. Dr. Turgut Tok’da yöremiz için bir haçlı savaşı olan Kazıkbeli savaşı ve zaferinin bundan sonra hatırlanması için bu yürüyüşün geleneksel olması gerektiğini belirterek, bu topraklara ilk gelen öncü alperenlere vefanın artık ödenemesi gerektiğini belirterek Kazıkbeli’ne bu zaferi hatırlatacak anıt yapılması için ön çalışmalara başlandığını söyledi.

 

Geç saatlere kadar devam eden yemekli sohbet toplantısı samimi duygularla sona erdi.

 

Haber: Mustafa ÜNAL

Fotoğraflar: Mustafa DAĞ

 

 

 

Not:

fOTOĞRAFLARIN DEVAMI İÇİN: https://www.facebook.com/foto.ayfa/media_set?set=a.1328849643889632.1073742498.100002938275369&type=3

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.