ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32046

27
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47188908

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

232

· Dün

8038


Yayın tarihi: 06.09.2013 Saat: 14:35
ACIPAYAM'DAN DEV TRANSFER!

Spor can acar bildirdi: "

 

BAL Ligi'ndeki temsilcimiz Acıpayam Gençlikspor yaptığı transferlerle gündeme damga vurmaya devam ediyor.

Yaptığı transferlerle adeta transferin şampiyonu olan Acıpayam Gençlikspor, son olarak Denizli Belediyespor'dan Cüneyt Dev'i transfer ederek bombayı patlattı.Geçtiğimiz sezon Denizli Belediyespor'da profesyonel olarak forma giyen Cüneyt Dev bu sezon Acıpayam Gençlikspor'un başarısı için ter dökeceğini belirtti.

"ACIPAYAM GENÇLİKSPOR BAŞARILI OLACAK!"

Yıllarca profesyonel liglerde futbol oynayan Acıpayam Gençlikspor'un çiçeği burnunda transferi Cüneyt Dev, Denizli Futbol'a konuştu.

Yaptığı açıklamada Acıpayam Gençlikspor'un bu sezon başarılı olacağına değinen Dev, "Acıpayam Gençlikspor BAL Ligi'nde yeni bir takım. Buradaki futbolcuların neredeyse hepsini tanıyorum. Arkadaşlık çok güzel. Bu ortamın bize başarıyı getireceğini düşünüyorum. Takıma hem tecrübelerimle hem de hırsımla katkı sağlamak istiyorum. Umarım hayırlısı olur." diye konuştu.

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: ACIPAYAM'DAN DEV TRANSFER! (Puan: 1)
Gönderen: sert Tarih: 09.09.2013 Saat: 11:02
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
CÜNEYT DEV ISPARTA DA OYNAMIŞTI AMA ISPARTA 3. LİGE DÜŞTÜ

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.