ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32046

26
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47188913

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

237

· Dün

8038


Yayın tarihi: 28.08.2013 Saat: 11:57
FİKRET GÜMÜŞ ÜNİVERSİTEYİ DE DIŞARDAN BİTİRDİ

Güncel

 

Acıpayam’ lı işadamı ve Denizli İl Genel Meclisi Üyesi Fikret Gümüş’ün okuma azmi herkesin takdirini kazanıyor. Gümüş açık öğretim yoluyla önce Liseyi, şimdi de Üniversiteyi bitirdi.Denizli İl Genel Meclisi Üyesi ve aynı zamanda iş adamı Fikret Gümüş, 1979 yılında Acıpayam Orta Okulu’ndan mezun oldu. Eğitime bir süre  ara vererek mesleki eğitime yönelip kendi işyerini açtı. 
2006 yılında Açık Liseye kayıt yaptırarak 2009 da dışarıdan Açık Liseyi tamamladı. Okuma azmi devam eden Fikret Gümüş bu yıl Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu.
Ortaokulu bitirdikten sonra okulu bırakmak zorunda kaldığını belirten Gümüş, “Yıllarca okuma isteği içimde ukde olarak kaldı. İlerleyen yıllarda, sürekli olarak mutlaka okuyacağım diyerek kendimi motive ettim. 
Önce Açık Öğretim Lisesini bitirdim. Daha sonra üniversite sınavlarına katılarak Eskişehir Anadolu Lisesi Halkla İlişkiler Bölümünü kazandım ve mezun oldum. Okumanın ve öğrenmenin yaşı olmadığını düşünüyorum. Herkesin sonuna kadar okumasını; bunu sadece diploma almak için yapmamalarını hayat standartlarını yükseltmek,  dünyaya bakış açılarını genişletmek, kültürlerini arttırmak ve topluma daha faydalı olmak için okumalarını tavsiye ediyorum.” dedi.  

kaynak:acipayamgazetesi.com 

 

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: FİKRET GÜMÜŞ ÜNİVERSİTEYİ DE DIŞARDAN BİTİRDİ (Puan: 1)
Gönderen: sert Tarih: 29.08.2013 Saat: 13:00
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
BİZDE BİTİRDİK BU HABERMİ YANİ, NE DEMEK YALAKALAIK BURe: FİKRET GÜMÜŞ ÜNİVERSİTEYİ DE DIŞARDAN BİTİRDİ (Puan: 1)
Gönderen: SULEYMANKURBAN Tarih: 31.08.2013 Saat: 16:19
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
tebrık etmek lazım. şimdide kps ye gırsın , belki atamasını yaparlar, ..)))Re: FİKRET GÜMÜŞ ÜNİVERSİTEYİ DE DIŞARDAN BİTİRDİ (Puan: 1)
Gönderen: kemal kurt Tarih: 02.09.2013 Saat: 12:36
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
cehalet haberleri okumaya alışık olduğumuz medyada gecikmelide olsa eğitimini tamamlamaya çalışan bu kardeşimize örnek olması bakımından destek vereceğinize yaptığınız yıkıcı yorumları her halde halk da değerlendiriyordur..... selam olsun iyi gören iyi düşünenlere...

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.