ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31508

20
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

45025400

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

16812

· Dün

16945


Yayın tarihi: 22.08.2013 Saat: 12:05
KOMUTANLAR ŞEVKAN'I ZİYARET ETTİ

Özel Haber can acar bildirdi: "

 

Acıpayam Askerlik Şubesi Başkanlığı görevine yeni atanan Teğmen Ömer ULUDAĞ, Acıpayam Garnizon Komutanı Yüzbaşı İsmail GÜDÜL ve Askerlik Şubesi Astsubayı Hamdullah TARHAN ile birlikte Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN'ı makamında ziyaret etti.
Kamu kuruluşlarını tanışma ziyaretlerine devam eden Acıpayam Askerlik Şubesi Başkanı Teğmen Ömer ULUDAĞ, Acıpayam gibi şirin bir ilçeye geldiğinden dolayı mutlu olduğunu , görevini layıkıyla yapacağını ifade etti.

Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN’ da, Acıpayam Askerlik Şubesi Başkanı Teğmen Ömer ULUDAĞ’ a yeni görevinde başarılar diled

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.