ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32046

27
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47188909

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

233

· Dün

8038


Yayın tarihi: 22.08.2013 Saat: 12:51
ACIPAYAM GENÇLİKSPOR SEZONU AÇTI

Spor can acar bildirdi: "

 

Bu sezon ilimizi BAL Ligi'nde temsil edecek olan Acıpayam Gençlikspor yeni sezon hazırlıklarına başladı.14-15 Eylül'de başlayacak olan lige hazır olmak için idmanlarda sıkı çalıştıklarını belirten Acıpayam Gençlikspor Teknik Direktörü Halit Egesoy, ilk hedeflerinin BAL Ligi'nde kalıcı olmak olduğunu belirtti.

Denizli Futbol'a açıklamalarda bulunan Halit Egesoy, "Yeni sezon hazırlıklarına bu hafta başladık. Haftaya pazar günü Acıpayam'da 10 gün sürecek olan kampa gireceğiz. 10 gün boyunca çift idman yapacağız. Şu anda Hüseyin, Ercan ve Mesut izinli. Bu arkadaşlarımız da takıma katılınca tam takım olarak idmanlara devam edeceğiz." diye konuştu.

"BAL'DA KALICI OLMAK İSTİYORUZ!"
Açıklamalarına devam eden Egesoy, "Açıkçası hedefimiz bu sezon ligde kalmak. BAL Ligi'de yeniyiz ve bu sezon ligi tanımaya çalışacağız. Önümüzdeki sezon daha iyi bir kadro, daha iyi bir bütçeyle daha büyük hedefler peşinde koşmak istiyoruz. Yine de iyi çalışıp, iyi konsantre olduğumuzda bu kadronun başarılı olacağına inanıyorum. Üst sıraları zorlar mıyız bilmiyorum ama geçtiğimiz sezon Sarayköyspor'un yaptığını biz yapabiliriz. İlk 5 takım, ilk 6 takım arasına girebiliriz. Yeter ki yönetim ve taraftar yanımızda olsun. Özellikle taraftarın yanımızda olmasını istiyoruz.

"TRANSFERİ BİTİRDİK!"
Bu sezon maddi açıdan kendilerini zorladıklarını belirten tecrübeli teknik adam, "Bu sezon BAL Ligi'ne çıkmamız dolayısıyla maddi açıdan kendimizi alışılmışın dışında olarak biraz zorladık. İyi transferler yaparak kaliteli bir kadro oluşturduğumuzu düşünüyorum. Acıpayamspor'dan 3 tane genç futbolcu alacağız ve transferi noktalayacağız."

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.